Предмет: Физика, автор: Albina1234567899

10. Два заряди -2 i +8нКл знаходяться на відстані 10 см. З якою силою вони притягуються один до одного? ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1,44*10⁻⁵Н

Объяснение:

Дано:

q1=8нКл=8*10⁻⁹Кл

q2=-2нКл=-2*10⁻⁹Кл

r=10cм=0,1м

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

-----------------------

F-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

F1=9*10⁹*2*10⁻⁹*8*10⁻⁹/0,1²=1,44*10⁻⁵Н


Albina1234567899: спасибооо
Похожие вопросы