Предмет: Физика, автор: gostrikvictor288

Людина массою 80 кг, яка біжить із швидкістю 8м/с, наздоганяє візок массою 40кг, що рухається з швидкістю 4м/с, і вискакує на нього. З якою швидкістю рухатиметься після цього візок?( відповідь записати в одиницях вимірювання)

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
0

Объяснение:

Дано:

m1=80 кг

v1=8 м/с

m2=40 кг

v2=4 м/с

----------------------

v - ?

Решение:

[tex]m1v1 \div m2v2

v=(80*8+40*4)/(80+40)=800/120=6,(6) м/с

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ulanavoronic722
Предмет: Геометрия, автор: alinakrab06