Предмет: Химия,
автор: kolaon0
Обчислити масу розчину амоній сульфату об'ємом 220 мл, якщо густина його p=1.12 г/мл.
Ответы
Автор ответа:
1
Отве
m=p*v
m((NH4)2SO4)=220*1,12=246,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: alina3012allo
Предмет: Химия,
автор: sofiakotik405
Предмет: Химия,
автор: okkkswwq
Предмет: Математика,
автор: Vaniok01
Предмет: Литература,
автор: lera17156047