Предмет: Химия, автор: tetyanamyhailiv

будь ласка 9 завдання!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: veronikanajkrasa
1

Ответ:

Дано:

N (O₂) = 3,01 · 10²³ молекул.

Найти:

n (O₂) — ?

Решение:

Найдемо кількість речовин (моль) по формулі:

n = N ÷ Nₐ

Nₐ = 6 · 10²³ (молекул/моль) – постійне число Авогадро.

n (O₂) = 3,01 · 10²³ молекул ÷ 6 · 10²³ молекул/моль = 0,5016 (моль).

Відповідь:0,5016 моль.

Похожие вопросы