Предмет: Химия, автор: Yukkio

СРОЧНО 60Б

Алюміній кількістю речовини 0, 6 моль повністю прореагував із розчином сульфатної кислоти. Обчисліть об’єм газу(н.у.), що виділився під час реакції:

11, 84 л
18, 23 л
20, 16 л
28, 34 л

Ответы

Автор ответа: vikxi
0

Ответ:

20,16 л

Объяснение:

Дано: 2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2

          n(Al)=0,6моль

Знайти: V(H2)-?

Розв'язок:

0,6/2=х/3

х=0,9

n(H2)=0,9моль

V=n×Vm=0,9моль×22.4л/моль=20,16л

Відповідь: 20,16 л

Автор ответа: Abubachir555
0

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: taranmaria0704