Предмет: Химия,
автор: Yukkio
На кальцій оксид масою 22, 4 г подіяли розчином нітратної кислоти до повного розчинення. Обчисліть кількість речовини утвореної середньої солі:
0, 1 моль
0, 4 моль
1, 6 моль
2 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O
Дано:
m(CaO)=22,4г
Знайти:
n(Ca(NO3)2)-?
Рішення:
n(CaO)=22,4г/56г/моль=0,4моль
0,4/1=х/1
х=0,4моль
n(Ca(NO3)2)=0,4моль
Відповідь: 0,4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: volokitaag
Предмет: Математика,
автор: tamina363
Предмет: Математика,
автор: oivchenko12
Предмет: Геометрия,
автор: DIMAM456456456
Предмет: Английский язык,
автор: fedia200888