Предмет: Химия,
автор: valeriyanavka
Решить задачу (с условием)прошууу
Під час лужного гідролізу промислового жиру масою 800 г, що містить домішки,
масова частка яких становить 8 %, одержали гліцерол та натрій стеарат. Обчисли
кількість речовини продуктів реакції.
Ответы
Автор ответа:
3
Кількість отриманого гліцерину становитиме:
800 г * (1 - 0,08) = 736 г
Кількість стеарату натрію становитиме:
800 г * 0,08 = 64 г
arsencepara2007:
Тут нетреба 800-64=736
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: gulziilyas
Предмет: Математика,
автор: tomaraguselnikova24
Предмет: Литература,
автор: BolhoiSekret
Предмет: Физика,
автор: malikaibadova
Предмет: Английский язык,
автор: lobodaana29