Предмет: Физика,
автор: ivanmarenich855
Срочно даю 90 баллов
Яка кількість молів міститься в алюмінієвому предметі масою 135 г?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
дано m=135 г M=27 г/моль N- ?
N=m*Na/M=135*6,02*10^23/27=3*10^24
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: timofeimalyuchenko
Предмет: Українська мова,
автор: s30824060
Предмет: Математика,
автор: kalambetovavenera
Предмет: Геометрия,
автор: qpw20945
Предмет: Биология,
автор: glassgentle