Предмет: Химия,
автор: kibgfji
Обчисліть кількість молекул формальдегіду у формаліні масою 120 г, якщо масова частка розчиненої речовини 40%
Ответы
Автор ответа:
0
Составим пропорцию для нахождения массы формальдегида:
120 г = 100 процентов
x г = 40 процентов
х = 120 * 40 / 100 = 48 грамм
N = n * (6.02 * 10 в 23 степени)
n = m / M = 48 / 30 = 1.6 моль
N = 1.6 * (6.02 * 10 в 23 степени) = 9.632 * 10 в 23 степени молекул.
Автор ответа:
3
Ответ:
Внізу
Объяснение:
120 г = 100 %
x г = 40 %
--------------------
n=?
х = 120 * 40 / 100 = 48 г
N = n * 6.02 * 10^23
n = m / M = 48 / 30 = 1.6 моль
N = 1.6 * 6.02 * 10^23 = 9.632 * 10^23
Alxemek1000:
Карону плзззззззз
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastaponikx
Предмет: Алгебра,
автор: Sofia34818
Предмет: Українська мова,
автор: kasyanenkoden21
Предмет: Математика,
автор: fgrghdfb
Предмет: Математика,
автор: safiullinakarina74