Предмет: Физика,
автор: sabalovamargorita
Яку силу треба прикласти до пружини жорсткістю 40 Н/м,щоб розтягнути її на 5 см?
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
k=40 Н/м
Δx=5 см=0,05 м
F-?
Рішення:
F=kΔx=40·0,05= 2 Н
k=40 Н/м
Δx=5 см=0,05 м
F-?
Рішення:
F=kΔx=40·0,05= 2 Н
sabalovamargorita:
А что означает реугольничек?:)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kamaaaaa153
Предмет: Литература,
автор: katyadikhtyar12
Предмет: Математика,
автор: znanie064
Предмет: Математика,
автор: dcvcc
Предмет: Математика,
автор: kokoko79