Предмет: Физика,
автор: keiisuke
8. Дослiджуючи пружні властивості тіл, учень записав у таблицю значення
абсолютного видовження пружини та прикладеноï до неï сили, що спричинила
це видовження.
Визнач за таблицею видовження пружини, якщо до неї підвісили вантаж масою 550 г
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
15
Ответ:
13,2 см
Объяснение:
при дії F=1 H пружинa розтягусться на x=2,4 см. Вантаж
550 г відповідас F₁=mg=0,55*10=5,5 H x₁=F₁*x/F=5.5*2.4/1=13,2 см
karinablazcenko:
а як обчислити навпаки, масу?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: tsertser10
Предмет: Химия,
автор: mlosiakova
Предмет: Другие предметы,
автор: artimovicmaksim146
Предмет: Математика,
автор: ugovasvetlana37