Предмет: География,
автор: polinaanjela22
Визначте атмосферний тиск на висоті 200м., якщо на поверхні землі атмосферний тиск 720 мм. рт. ст.
Тиск повітря на вершині гори становить 550 мм. рт.ст. Визначити висоту гори.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
На кожні 10 м тиск зменшується на 1 мм рт. ст
10 м - 1 мм рт. ст
200 м - х мм рт.ст.
х = 200 : 10 = 20 мм рт. ст. різниця у тиску
720 - 20 = 700 мм рт ст. тиск на висоті 200 м
2)
Нормальний тиск над рівнем моря 760 мм рт. ст.
Визначаємо різницю атмосферного тиску на вершині гори і біля її підніжжя:
760 мм рт. ст. - 550 мм рт. ст. = 210 мм рт. ст.
З підняттям вгору на 10 м атмосферний тиск знижується на 1 мм рт. ст., визначаємо висоту гори:
10 м - 1 мм рт. ст.
х м - 210 мм рт. ст.
х = 210 * 10 : 1 = 2100 м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: yaro228loh
Предмет: История,
автор: pon614
Предмет: Литература,
автор: mambetisaevanurzan
Предмет: Геометрия,
автор: megakingbar222
Предмет: Английский язык,
автор: 30tae30