Предмет: Физика,
автор: dsolop11
Срочно помогите!!!!!!!!!Даю 100 балов!!!!
Тіло масою 60 кг протягом 6 год поглинуло 1 Дж енергії. Знайти поглинуту
дозу іонізуючого випромінювання? Порівняйте її з небезпечною дозою
випромінювання, якщо небезп.доза 0,05 Гр на рік.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1 Дж = 1 Кг * М2 / С2
60 Кг * 1 Дж / 6 Рік = 10 Кг * М2 / С2
Поглинута доза іонізуючого випромінювання = 10 Кг * М2 / С2
Небезпечна доза випромінювання = 0,05 Гр / Рік = 0,05 Кг * М2 / С2
Зазначена поглинута доза іонізуючого випромінювання більша за небезпечну дозу випромінювання в 200 разів.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: yuliyaevtushenko1
Предмет: Русский язык,
автор: kkkkk2567
Предмет: Українська література,
автор: nastyyyxxaaa
Предмет: МХК,
автор: Anastaysha19
Предмет: Русский язык,
автор: EVA200000000000