Предмет: География, автор: BlackStar06082006

На вершині гори температура становить - 250, а біля підніжжя +120С. Встановіть висоту гори. Яким буде атмосферний тиск на її вершині, якщо біля підніжжя становить 760 мм.рт.ст.?​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

1)

З підняттям вгору на 1 км температура знижується на 6°С

-25°С - 12°С = - 37°С різниця температур

1 км -  6°С

х км - 37°С

х = 37 : 6 = 6,17 км висота гори

2)

На кожні 10 м тиск зменшується  на 1 мм рт. ст

10 м   -  1 мм рт. ст

6170 м -  х мм рт.ст.

х = 6170 : 10 = 617 мм рт. ст. різниця у тиску

760 - 617 = 143 мм рт ст. тиск на вершині

Похожие вопросы