Предмет: Математика,
автор: vika34645
За 10,2 кг яблук і 11,74 кг груш кухар заплатив 300 грн. Обчисліть
вартість 1 кг груш, якщо відомо, що 1 кг яблук коштує 15 грн.60 коп.
Срочнооо пж даю 50б
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1 кг груш стоит 12 грн
Пошаговое объяснение:
1)10,2 *15,6=159,12 грн -заплатили за яблоки
2)300-159,12=140,88грн - заплатили за 11,74 кг груш
3) 140,88:11,74= 12 грн - стоит 1 кг груш
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nikitakovalev0405199
Предмет: Литература,
автор: ponchiccolko
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: danelyaisembaeva