Предмет: Математика, автор: vika34645

За 10,2 кг яблук і 11,74 кг груш кухар заплатив 300 грн. Обчисліть
вартість 1 кг груш, якщо відомо, що 1 кг яблук коштує 15 грн.60 коп.
Срочнооо пж даю 50б

Ответы

Автор ответа: parus77
1

Ответ:

1 кг груш стоит 12 грн

Пошаговое объяснение:

1)10,2 *15,6=159,12 грн  -заплатили за яблоки

2)300-159,12=140,88грн - заплатили за 11,74 кг груш

3) 140,88:11,74= 12 грн - стоит 1 кг груш

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: nikitakovalev0405199