Предмет: Физика,
автор: krabitaro
Рибалка помітив, що за 20 с поплавок зробив 40 коливань на хвилях.
При цьому відстань між берегом і рибалкою становила 12 м, і на цій
відстані укладається 20 гребенів хвиль. Визначте модуль швидкості
поширення хвилі.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано:
t=20 с
N=40
λ=12 м
Найти v
v=λ/T=λN/t
T=t/N
v=12 м*20/40 с=2.4 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vladastepanuik
Предмет: Математика,
автор: tokuzoglynarmin
Предмет: История,
автор: roniistarr
Предмет: Химия,
автор: Sonik228rus
Предмет: История,
автор: macherkasowa