Предмет: Физика, автор: krabitaro

Хвиля від катера, що проходить по озеру, дійшла до берега через
проміжок часу 5,0 хв., причому відстань між сусідніми гребенями дорівнювала 1,5 м, а проміжок часу між двома послідовними ударами
хвиль об берег 4 с. На якій відстані від берега проходив катер?

Ответы

Автор ответа: YanCrab
2

Відповідь:човен знаходився за 1200 м від берега.

Пояснення: По-перше, ми можемо знайти частоту хвиль, поділивши інтервал часу між двома послідовними ударами на інтервал часу між двома послідовними хребтами:

частота = інтервал часу між двома послідовними ударами / інтервал часу між двома послідовними хребтами

частота = 4 с / 1,5 м = 2,67 Гц

Далі ми можемо знайти швидкість хвиль за формулою:

швидкість = довжина хвилі * частота

швидкість = 1,5 м * 2,67 Гц = 4 м/с

Нарешті, ми можемо використати формулу для відстані, швидкості та часу, щоб знайти відстань від берега, на якій знаходився човен:

відстань = швидкість * час відстань = 4 м/с * 5,0 хв * 60 с/хв = 1200 м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vowatalko
Предмет: Русский язык, автор: Аноним