Предмет: Химия,
автор: lukarlmari
Який об'єм розчину спирту можна добути з глюкози масою 1 кг, якщо масова частка спирту 40 % (густина розчину 0,72 г/мл).
Ответы
Автор ответа:
2
Объяснение:
1 кг=1000 г
m(C₂H₆O)=1000*0,40=400 г
V=m/p
V=400/0,72=555,56 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: SummerButterfly
Предмет: Математика,
автор: ekaterinachepiga2000
Предмет: История,
автор: anastasiaklimcyk
Предмет: Алгебра,
автор: martynssxuha
Предмет: Математика,
автор: 32asylbekova