Предмет: Математика, автор: Smoozy323

номер 2 и 3, да это много/нормально, даю 100 балов​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: volna7
1

Відповідь:

2) Перший ланцюжок:

а = 24,906; в = 25,626; с = 18,286; d = 18,298.

Другий ланцюжок:

а = 35,4; в = 95,1; с = 37,8.

3) Дивіться малюнок у вкладненні.

Покрокове пояснення:

2) Розкладемо ланцюжок обчислень на окремі рівняння:

Перший ланцюжок:

а) 29,06 - 4,154 = а

а = 24,906

б) а + 0,72 = в

в = 24,906 + 0,72 = 25,626

в) в - 7,34 = с

с = 25,626 - 7,34 = 18,286

г) с + 0,012 = d

d = 18,286 + 0,012 = 18,298

Другий ланцюжок:

а) 120 - а = 84,6

а = 120 - 84,6 = 35,4

б) 86,4 + 10,5 =в

в = 95,1

в) в - с = 57,3

с = в - 57,3 = 95,1 - 57,3 = 37,8

3) Маємо магічний квадрат.

Сума чисел у кожному вертикальному стовпчику, у кожному горизонтальному рядку, та у кожній з двох головних діагоналей дорівнює 3,75.

Позначимо клітинки з невідомими числами символами від A до F.

1) Візьмемо перший вертикальний стовпчик:

0,5 + Е + 1 = 3,75

Звідки:

Е = 3,75 - 0,5 - 1 = 2,25

Запишемо в таблицю число 2,25 замість символа Е.

2) Візьмемо другий горизонтальний рядок:

2,25 + 1,25 + F = 3,75

Звідки:

F = 3,75 - 2,25 - 1,25 = 0,25

Запишемо в таблицю число 0,25 замість символа F.

3) Візьмемо першу головну діагональ ( зліва зверху - вправо вниз ).

0,5 + 1,25 + D = 3,75

D = 3,75 - 0,5 - 1,25 = 2

Запишемо в таблицю число 2 замість символа D.

4) Візьмемо другу головну діагональ ( зліва знизу - вправо вверх ).

1 + 1,25 + В = 3,75

В = 3,75 - 1 - 1,25 = 1,5

Запишемо в таблицю число 1,5 замість символа В.

5) Візьмемо перший горизонтальний рядок:

0,5 + А + 1,5 = 3,75

Звідки:

А = 3,75 - 0,5 - 1,5 = 1,75

Запишемо в таблицю число 1,75 замість символа А.

6) Візьмемо третій горизонтальний рядок:

1 + С + 2 = 3,75

Звідки:

А = 3,75 - 1 - 2 = 0,75

Запишемо в таблицю число 0,75 замість символа С.

Перевірка:

1) Візьмемо другий вертикальний стовпчик:

1,75 + 1,25 + 0,75 = 3,75

3,75 = 3,75

Результат збігається.

2) Візьмемо третій вертикальний стовпчик:

1,5 + 0,25 + 2 = 3,75

3,75 = 3,75

Результат збігається.

Приложения:

Smoozy323: поздно, но спасибо
volna7: Будь ласка :)
Похожие вопросы