Предмет: Физика, автор: bravllu30

До пружини підвісили вантаж, при цьому пружина
видовжилася на 3 см. Якою є маса вантажа, якщо жорсткість пружини 300 Н/м?

Ответы

Автор ответа: agrabar6
21
Дано:
Δx=0,03м
k=300H/м
m-?
———————

F(пр.) = k * x
F(пр.) = mg
mg = k * x
m = k*x / g=300*0,03/9,8=0,91кг

rybalkoregina49: Спасибі тобі ти мені допоміг мені ❤️
agrabar6: нема за що
marklololoha6: это не 10-11 класс а 7 класс
agrabar6: ну логічно що да
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: doskik444