Предмет: Физика, автор: viktoriaplyashko0106

Атомна електростанція витрачає за добу 200 г ізотопу Урану Визнач потужнiсть станції, якщо її ККД дорівнює 25%. Уважай, що під час поділу одного ядра Урану-235 виділяється 200 MeB енергії.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

4,7 МВт

Объяснение:

η=25%=0,25

m=200 г=0.2 kг

t=86400 с

М=235*10⁻³ кг

Ео=200 MeB=3,2*10⁻¹⁷ Дж

Р ?  Р=Ео*N*η/t=Ео*m*Na*η/t/M = 3,2*10⁻¹⁷*0,2*6*10²³*0,25/86400/235*10⁻³ =

=4,7*10⁶ Дж=4,7 МВт

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: shikunovvlad572