Предмет: Физика, автор: damnxs7

Якої швидкості набуде тіло через 15 с, яке має

прискорення 2 м/с2, якщо початкова швидкість тіла 5 м/с?​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 35м/с

Объяснение:

Дано:

Vo=5м/с

t=15с

а=2м/с²

-------------

V-?

V=Vo+at=5+2*15=35м/с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zhanbota588