Предмет: Физика,
автор: anastasiamardar7
допоможіть будь ласка физика 7 клас
За один раз людина вдихає 2,5 літрів повітря. Обчисліть масу повітря (у міліграмах), яку вдихає людина. Густина повітря 1,29 кг/м^3. Враховуйте, що 1 м^3=1 000 л; 1кг=1 000 г; 1г=1000 мг
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Для розрахунку маси повітря, яке вдихає людина, нам потрібно знайти об'єм повітря в кубічних метрах, а потім помножити його на густину повітря.
Спочатку переведемо об'єм повітря з літрів у кубічні метри:
2,5 л =
= 0,0025 м^3
Далі помножте об'єм повітря в кубічних метрах на густину повітря:
0,0025 m^{3} × 1,29 кг/m^{3} = 0,00317 кг
Нарешті, переведіть масу повітря з кілограмів у міліграми:
0,00317 кг × 1000 г/кг × 1000 мг/г = 3170 мг
Отже, людина вдихає приблизно 3170 міліграмів повітря з кожним вдихом.
anastasiamardar7:
Величезне дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: d43632881
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: shahnazarz2012
Предмет: Алгебра,
автор: violetta5470
Предмет: Английский язык,
автор: miftakhov1337
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: Аноним