Предмет: Химия, автор: angnlinademanova

яка кількість заліза містить в кілограмовій гирі

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

m(Fe)=1кг=1000г

n(Fe)=?

n(Fe)=m/М = 1000/56 = 17.86моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 5rkjj4g2vm
Предмет: Математика, автор: Goooooooook
Предмет: Обществознание, автор: sasavoronova230