Предмет: Химия, автор: sashashaytan29

Обчисліть масу сульфуру VI оксиду необхідну для добування сульфатної кислоти масою 4,9

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
7

Відповідь:

SO3+H2O=H2SO4

M(SO3)=80г/моль

M(H2SO4)=98г/моль

n(H2SO4)=4,9/98=0,05моль

n(SO3) :n(H2SO4)=1:1

n(SO3)=0,05моль

m(SO3)=80*0,05=4г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aielina531
Предмет: Русский язык, автор: RolityOffice