Предмет: Физика,
автор: Аноним
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛІВ
Задача 3. Для будівельних робіт потрібно 90 м3 сухого піску. Скільки рейсів має зробити для перевезення піску вантажний автомобіль вантажопідйомністю 4,5 т? Густина сухого піску 1500 кг/м3.
kilerkill922:
дякую
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Потрібно вирахувати кількість тонн, яку потрібно перевезти:
90 м3 сухого піску * 1500 кг/м3 = 135 тонн сухого піску.
Далі вираховуємо необхідну кількість рейсів:
135 тонн сухого піску / 4,5 т автомобіля = 30 рейсів.
Автор ответа:
0
Відповідь:V=90 м3, М1=4500 кг,р=1500 кг /м3; Найти N. Решение: N=V/V1; V1= м1/р, N=Vp/м1= 90*1500/4500=30 рейсов
Пояснення: я не вмію пояснувать
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: matveypol50
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: azarhazimurat84
Предмет: Алгебра,
автор: fctdgsygfdhngfxzgsac
Предмет: Математика,
автор: asadbekisaev7
Предмет: Математика,
автор: djaldjalov