Предмет: Физика,
автор: fivehargivess
2. На якій відстані потрібно розташувати два точкових заряди 7 нКл і -13 нКл, щоб вони відштовхувалися один від одного із силою, рівною 0,0016 Н?
ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕ!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
≈7.1·10⁻⁵
Пояснення:
q1=7нКл=7·10⁻⁹Кл
q2=-13нКл=13·10⁻⁹Кл
F=0.0016H
K=9·10⁹Кл
R-?
F=Kq1g2/R²
R=√(K·q1·q2/F)=√(9·10⁹·13*10⁻⁹/0.0016)=√(9·7·13/0.0016·10⁻⁹·10⁻⁹·10⁹)≈√(5,1·10⁻⁹)≈7.1·10⁻⁵
Приложения:

fivehargivess:
ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ!)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: marina101275
Предмет: Английский язык,
автор: erkajymbolotova
Предмет: Математика,
автор: Ekaterinarudakova024
Предмет: Другие предметы,
автор: gulsumgubarova7
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним