Предмет: Физика,
автор: Аноним
Яка сила тяжіння діє на автомобіль масою 700 кг ?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:F=700*10 Н/Кг=7000 Ньютон=7 кН
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sofa03051954
Предмет: Алгебра,
автор: victori23
Предмет: Геометрия,
автор: daetyaya
Предмет: Математика,
автор: valerija890
Предмет: Химия,
автор: jsisisi26