Предмет: Физика,
автор: karabartur2008
Дві однакові кулі, заряди яких 6мкКл та -22мкКл, доторкнулись і розійшлись на відстань 4см. Яка стала сила взаємодії кульок?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
360 H
Объяснение:
q₁=6мкКл
q₂=-22мкКл
r=4 cм
F ?
q₁' = q₂'=(q₁+q₂)/2=(6-22)/2=-8 мкКл
F=kq²/r²=9*10⁹*(-8)²*10⁻¹²/0,04²=360 H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: meikokaito
Предмет: Английский язык,
автор: stellamesropyan0
Предмет: Математика,
автор: y8250885
Предмет: Математика,
автор: kauaa2
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним