Предмет: Химия,
автор: maksimrazovij
3. Обчисліть масу заліза, порція якого містить 2, 408 • 1023 атомів Феруму даю 40 балів
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
n(Fe) = N(Fe)/ Na = 2,408 * 10²³/6,02 * 10²³ = 0,4 моль
m(Fe) = n(Fe) * M(Fe) = 0,4 * 56 = 22,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: vflitos
Предмет: Информатика,
автор: vflitos
Предмет: Английский язык,
автор: denisdadilo
Предмет: Русский язык,
автор: aleksejnikolaev7613
Предмет: Математика,
автор: andreylyaskovskiy