Предмет: Химия,
автор: danillipovyj
ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!! 50 БАЛЛОВ!
5. У якому об’ємі фосфіну PH3 (н.у.) міститься стільки ж молекул, скільки їх є у 0,17г сірководню H2S?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(H2S) = 2 + 32 = 34 г/моль
Знайдемо кількість речовини H2S:
n(H2S) = m(H2S)/М(H2S) = 0,17/34 = 0,005 моль
Тобто в такій кількісті речовини PH3 міститься стільки ж молекул, скільки їх є у 0,17г сірководню H2S
n(PH3) = n(H2S) = 0,005 моль
Знайдемо об’ємі фосфіну PH3
V(PH3) = n(PH3) * Vm = 0,005 * 22,4 = 0,112 л
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: n7337537
Предмет: Математика,
автор: funandrun45
Предмет: Физика,
автор: sultanovr463
Предмет: Информатика,
автор: 05112003nastya
Предмет: Английский язык,
автор: bikabushhhh