Предмет: Физика,
автор: popovicanton177
СРОЧНО!!! ДАМ 75 БАЛОВ!!!Під час поділу одно ядра урану в атомному реакторі виділяється енергія 200(МеВ)(1еВ=1.6*10^-19Дж) Повному розпаду підлягає 2,38г Урану.
Скільки води можна підігріти від 0°С до кипіння за рахунок виділеної енергії?? Будь ласка Допоможіть!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
200 МэВ = 1.6*10⁻¹⁹ Дж
Количество теплоты, которое выделиться после сжигания нефти, можно определить по формуле Q = q * m, отсюда выражаем массу сгоревшей нефти m = Q/q , где Q=1.6*10⁻¹⁹, q= 41( удельная теплота сгорания нефти)
m= 39*10⁻²²
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dilnozaxakimova2111
Предмет: Математика,
автор: adiyadochshavova2011
Предмет: Математика,
автор: maratulymarlen87
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Lunatic45