Предмет: Химия, автор: imomnazarua

Складіть бинарну формулу сполуки кальцію та хлору.Скільки ціх молекул буде у порції кількості речовини 1,5 моль.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
3

Ответ:

Объяснение:

N(CaCl2) = n(CaCl2) * Na = 1,5 * 6,02 * 10²³ = 9,03 * 10²³  молекул

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

CaCl₂ - кальцій хлорид

n(CaCl₂) = 1,5 моль

Знайти:

N(CaCl₂) - ?

Розв'язання:

1) N(CaCl₂) = n(CaCl₂) * NA = 1,5 * 6,02*10²³ = 9,03*10²³.

Відповідь: Число молекул CaCl₂ становить 9,03*10²³.


mmech7050: помогите пожалуйста по химии
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: thnkj62hk4