Предмет: Химия,
автор: instaded13
Розрахуйте кількість речовини газу (У), якщо маса газу 11 г., а відносна
густина газу (У) за воднем становить 22
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо молярну масу газу:
М(Н2) = 2 г/моль
М(газу) = D(H2) * М(Н2) = 22 * 2 = 44 г/моль
Знайдемо кількість речовини газу:
n(газу) = m(газу)/М(газу) = 11/44 = 0,25 моль
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: germaniy223
Предмет: Геометрия,
автор: sajtamauzymaki
Предмет: Биология,
автор: m33671039
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: micmurukova08152
Предмет: Русский язык,
автор: vladmalocheev6