Предмет: Химия,
автор: sashaalekseeva111111
ІV. Який об'єм вуглекислого газу утвориться при спалюванні 8,96 л пропану?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
26,88 л
Пояснення:
Дано: V(C₃H₈ ) = 8,96 л
Знайти: V(СO₂) - ?
Складемо РХР:
8,96 л х л
C₃H₈ + 5O₂ → 3CO₂ + 4H₂O
n = 1 моль n = 3 моль
Vm = 22,4 л/моль
V = 22,4 л V = 67,2 л
8,96 л (C₃H₈ ) - х л (СO₂)
22,4 л (C₃H₈ ) - 67,2 л (СO₂)
V(СO₂) = 8.96 * 67,2 : 22,4 = 26.88 л
yatsunbohdan:
можна кращу відповідь?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Adam132008
Предмет: Литература,
автор: dan050579
Предмет: Другие предметы,
автор: dkjdfslkc
Предмет: Математика,
автор: vaseslavssl
Предмет: Литература,
автор: lehazawr74