Предмет: Физика,
автор: dariakramarenko366
. Маша їхала на вилосипеді зі швидкістю 18 км/год. Побачила попереду козу, почала гальмувати і зупинилася за 4 с. Яким було прискорення Маші?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: -1,25м/с²
Объяснение:
Дано:
Vo=18км/ч=5м/с
V=0
t=4c
-------------
a-?
а=(V-Vo)/t, где:
Vo-начальная скорость;
V-конечная скорость;
t-время движения
a=(0-5)/4=-1,25м/с²
2006gamaua:
здравствуйте, не могли бы вы помочь мне с задачей последней в моей профиле ???
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: promisterprobro96
Предмет: Математика,
автор: platonzaripov9
Предмет: Английский язык,
автор: margogor12
Предмет: Английский язык,
автор: ToRi737