Предмет: История, автор: semenkovakarina221

Отже, у вас є 10 вже готових висновків. Завдання: до кожного з цих висновків ви добираєте по
2 факти для їх підтвердження (обов’язково з історії всіх шести країн)

- із шести країн, що вивчаються, чотири – молоді незалежні держави, утворені внаслідок
Першої світової війни і розпаду трьох імперій;
- геополітично вони були розташовані між тоталітарним комуністичним СРСР та ліберальною
капіталістичною Західною Європою;
- через подібне георафічне розташування регіон Східної Європи (ДЦСЄ) став центром
протистояння демократії й тоталітаризму;
- аналіз історії ДЦСЄ дозволяє зробити висновок: у цьому регіоні переміг тоталітаризм;
- у міжнародних відносинах передові західноєвропейські держави використовували ДЦСЄ як
«санітарний кордон» («буфер»), що мав захистити їх від поширення комунізму;
- самі ж країни Центрально – Східної Європи, вибираючи зовнішньополітичний орієнтир,
змушені були покладатися на «прихильність» або Антанти, або гітлерівської Німеччини;
- через такі обставини, будучи молодими і доволі слабкими, три з країн ДЦСЄ з початку 1930-х
рр.. переорієнтувалися на Німеччину;
- у зовнішньоекономічних відносинах, як середньо розвинені або відсталі країни, вони ставали
ринками дешевої сировини та ринками збуту промислової продукції держав Західної Європи
(«аграрно-сировинними додатками»);
- для більшості ДЦСЄ дуже гостро постало національне питання; міжнаціональні конфлікти
додалися до багатьох проблем цього регіону;
- чотири з шести країн Центрально – Східної Європи дуже тісно пов’язані з нашою вітчизняною
історією; зміни, які в них відбувалися протягом міжвоєнного періоду, величезною мірою
впливали на розвиток українських земель.

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Відповідь:

- із шести країн, що вивчаються, чотири – молоді незалежні держави, утворені внаслідок Першої світової війни і розпаду трьох імперій;

Факт 1: Після Першої світової війни Австро-Угорська імперія розпалася і було утворено кілька нових незалежних держав, зокрема Чехословаччину, Угорщину, Польщу та Румунію.

Факт 2: розпад Російської імперії також призвів до утворення нових держав, таких як Радянський Союз і незалежні країни Балтії.

- геополітично вони були розташовані між тоталітарним комуністичним СРСР та ліберальною капіталістичною Західною Європою;

Факт 1: країни Центральної та Східної Європи були розташовані між Радянським Союзом, який був комуністичною тоталітарною державою, і Західною Європою, яка була переважно капіталістичною та ліберальною.

Факт 2: Це геополітичне розташування поставило ДЦСЄ у стратегічне положення, зробивши його ключовим районом протистояння між демократією та тоталітаризмом протягом 20 століття.

- через подібне георафічне розташування регіон Східної Європи (ДЦСЄ) став центром протистояння демократії й тоталітаризму;

Факт 1: У міжвоєнний період регіон Східної Європи став головним центром політичного та ідеологічного конфлікту між демократією та тоталітаризмом.

Факт 2. Цей конфлікт був особливо очевидним у таких країнах, як Німеччина, Австрія та Чехословаччина, де зростання фашистських і комуністичних рухів становило загрозу для демократичних інститутів і стабільності.

- аналіз історії ДЦСЄ дозволяє зробити висновок: у цьому регіоні переміг тоталітаризм;

Факт 1: У кількох країнах Центральної та Східної Європи виникли та прийшли до влади тоталітарні режими протягом 20-го століття, включаючи нацистську Німеччину та Радянський Союз.

Факт 2: Поширення тоталітаризму в ДЦСЄ мало глибокий вплив на регіон, що призвело до масового насильства, репресій і порушень прав людини.

- у міжнародних відносинах передові західноєвропейські держави використовували ДЦСЄ як «санітарний кордон» («буфер»), що мав захистити їх від поширення комунізму;

Факт 1: під час холодної війни західноєвропейські держави розглядали країни Центральної та Східної Європи як «буфер» або «санітарний кордон» проти поширення комунізму.

Факт 2: щоб зберегти цей буфер, західноєвропейські держави надавали економічну та військову підтримку цим країнам і намагалися обмежити їхні зв’язки з Радянським Союзом.

- самі ж країни Центрально – Східної Європи, вибираючи зовнішньополітичний орієнтир, змушені були покладатися на «прихильність» або Антанти, або гітлерівської Німеччини;

Факт 1: Зовнішньополітична орієнтація країн Центральної та Східної Європи була сформована їх географічним розташуванням і геополітичними обставинами.

Факт 2: у міжвоєнний період ці країни були змушені вибирати між приєднанням до Антанти (на чолі з Францією та Великобританією) або до нацистської Німеччини, що становило загрозу їхній незалежності та безпеці.

- через такі обставини, будучи молодими і доволі слабкими, три з країн ДЦСЄ з початку 1930-х рр.. переорієнтувалися на Німеччину;

Факт 1: На початку 1930-х років три країни Центральної та Східної Європи – Угорщина, Румунія та Польща – переорієнтували свою зовнішню політику на нацистську Німеччину.

Факт 2: це сталося через поєднання економічних, військових і політичних факторів, а також передбачуваної загрози з боку Радянського Союзу та передбачуваної стабільності та процвітання Німеччини на той час.

- у зовнішньоекономічних відносинах, як середньо розвинені або відсталі країни, вони ставали ринками дешевої сировини та ринками збуту промислової продукції держав Західної Європи («аграрно-сировинними додатками»);

Факт 1:  помірно розвинені або відсталі країни, країни Центральної та Східної Європи стали ринками збуту промислової продукції із Західної Європи.

Факт 2: ці країни також забезпечували Західну Європу дешевою сировиною, включаючи сільськогосподарську продукцію та мінерали, для підтримки свого промислового зростання.

- для більшості ДЦСЄ дуже гостро постало національне питання; міжнаціональні конфлікти додалися до багатьох проблем цього регіону;

Факт 1: Національне питання було головним джерелом конфліктів і нестабільності в багатьох країнах Центральної та Східної Європи протягом 20 століття.

Факт 2: це сталося через етнічну та мовну напругу, а також через спадщину багатоетнічних імперій, таких як Австро-Угорська імперія та Російська імперія, які залишили складну спадщину національної та культурної ідентичності.

- чотири з шести країн Центрально – Східної Європи дуже тісно пов’язані з нашою вітчизняною історією; зміни, які в них відбувалися протягом міжвоєнного періоду, величезною мірою впливали на розвиток українських земель.

Факт 1: Чотири з шести країн Центральної та Східної Європи – Польща, Чехословаччина, Угорщина та Румунія – мають тісні історичні стосунки з Україною.

Факт 2: Зміни, що відбулися в цих країнах у міжвоєнний період, зокрема політичні та економічні події, мали значний вплив на розвиток українських земель та вплинули на їх подальшу історію.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: namirov304
Предмет: Английский язык, автор: dianapylypak20