Предмет: Физика,
автор: Аноним
Обчисліть потенціальну енергію літака вагою 150 кг, що летить на висоті 8 км?
Ответы
Автор ответа:
0
E = mgh = 150кг * 9,8Н/кг * 8000м = 11760000 Дж = 11760 кДж
Автор ответа:
0
я вижу ти хорошо розбираешся
Автор ответа:
0
пасибо
Автор ответа:
0
незачто
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aybekzhakiyev
Предмет: Русский язык,
автор: batic222222
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Blum1
Предмет: Математика,
автор: нопроблема2