Предмет: Физика, автор: olecsundru

Тіло масою 15 кг опромінюють α-променями. Знайдіть енергію йонізуючого випромінювання, передану тілу, якщо еквівалентна доза цього випромінювання становить 4 мЗв. Коефіцієнт якості α-випромінювання дорівнює 20.

Ответы

Автор ответа: YuraTkach06
0

Ответ: 0,003 мДж

Объяснение:

Дано:

m=15 кг

H = 4 мЗв = 4×10^-3 = 0,004

K = 20

——————————————————

W – ?

Розв'язання:

W = D × m

D = H/K = 0,004/20 = 0,0002 Гр

W = 0,0002 × 15 = 0,003 мДж

Відповідь: W = 0,003 мДж.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: oykasfufthv