Предмет: Химия, автор: bahovskavika6

обчисліть кількість речовини що міститься за нормальних умов у 2,24л азоту, 11,2 л водню ,4,48л вуглекислого газу​

Ответы

Автор ответа: elizabethvyrodova
0

Для того, щоб обчислити кількість речовини в азоті, водні та вуглекислому газі, необхідно знати їхні молекулярні маси та температуру. Тому, якщо умови нормальні, тобто температура становить 25°C та тиск становить 100 кПа, можна використати формулу для розрахунку кількості речовини (n = PV / RT), де n - кількість речовини, P - тиск, V - об'єм, R - газова константа, T - температура в Кельвінах.

Молекулярна маса азоту становить 28 г/моль, водню - 18 г/моль, вуглекислого газу - 44 г/моль.

n (азот) = (100 * 2,24) / (8.31 * (25 + 273)) = 0.0492 моль

m (азот) = n * 28 = 1.3856 г

n (водню) = (100 * 11.2) / (8.31 * (25 + 273)) = 0.2507 моль

m (водню) = n * 18 = 4.5026 г

n (вуглекислого газу) = (100 * 4.48) / (8.31 * (25 + 273)) = 0.0199 моль

m (вуглекислого газу) = n * 44 = 0.87756 г

Таким чином, кількість речовини, що міститься в 2

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: golovkinvlad2203
Предмет: Физика, автор: akezhansjds