Предмет: Химия,
автор: roman4974
СРОЧНО!!! ДАЮ 100 Баллов!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
1.А
2.б
5.б
6.а
7.Швидкість хімічної реакції — це зміна концентрації реагуючих речовин за одиницю часу. швидкість реакції можна розрахувати за зміною концентрації одного з реагуючих речовин, наприклад, речовини A. Швидкість є позитивною величиною, а концентрація реагуючих речовин зменшується.
9.KOH + HCI = KCI + H2O
K++ OH + H+ + CI¯ = K+ + Cl + H₂O H+ + OH+ = H2O
10.2HCI (pa36.) + Zn = ZnCl2 + H2
11.2na+2h2o=2naoh+h2
n(na)=m(na)/M(na)=2.3г/23г/моль=0.1моль
n(naoh)=n(na)=0.1моль
m(naoh)=n(naoh)*M(naoh)=0.1*40=4г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: yoroko7979
Предмет: Химия,
автор: dashabanko30
Предмет: Физика,
автор: yoroko7979
Предмет: Математика,
автор: banROBIX2
Предмет: Информатика,
автор: aminabaibolsynova