Предмет: Химия,
автор: zgddvhw4x9
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТАА МНЕ НУЖЕН АМОНИАК СДЕЛАТЬ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Кількість речовини:
n(NH3) = N(NH3)/ Na = 1,806 * 10²³/6,02 * 10²³ = 0,3 моль
Молярна маса:
М(NH3) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль
Маса:
m(NH3) = n(NH3) * М(NH3) = 0,3 * 17 = 5,1 г
Об*єм:
V(NH3) = n(NH3) * Vm = 0,3 * 22,4 = 6,72 л
Відносна густина за воднем:
D(H2) = М(NH3)/М(Н2) = 17/2 = 8,5
Відносна густина за повітрям:
М(повітрям) = 29 г/моль
D(п-рям) = М(NH3)/М(п-рям) = 17/29 = 0,586
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sonya6310
Предмет: Математика,
автор: anelrakhmetkhanova
Предмет: Обществознание,
автор: olgamordakina473
Предмет: Литература,
автор: seregagostov2
Предмет: Химия,
автор: ilyasheptalin200574