Предмет: Химия, автор: lizalipova78

Даю 100 балів!!!!!! Допоможіть будь ласка СРОЧНО !!!!!!!!!


Якій кількості речовини відповідає озон, що містить 3 ∙ 10 23 ( 10 в 23 степені) молекул? Який об’єм вони займають?


(бажанно з дано та знайти)


IUV: без дано кажу терміново
IUV: погоджуєтесь на "без дано" ?
IUV: 0,5 моль, 11,2 літра

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(O₃) = 3 * 10²³молекул

Найти: n(O₃) - ? V(O₃) - ?

Знайдемо кількість речовини:

n(O₃) = N(O₃)/Na = 3 * 10²³/6 * 10²³ = 0,5 моль

Визначимо об’єм:

V(O₃) = n(O₃) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л


lizalipova78: Дякуююююю
Похожие вопросы