Предмет: Химия,
автор: zazaza9090za90z
Скільки атомів та молекул міститься в: а) 2 л хлору; б) 2 л водню?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
а)
n(Cl₂) = V(Cl₂)/Vm = 2/22,4 = 0,09 моль
N(Cl₂) = n(Cl₂) * Na = 0,09 * 6,02 * 10²³ = 0,542 * 10²³ молекул
Так как молекула хлора двухатомна, то
N(Cl₂) = 2 * N(Cl₂) = 2 * 0,542 * 10²³ = 1,084 * 10²³ атомів
б)
n(Н₂) = V(Н₂)/Vm = 2/22,4 = 0,09 моль
N(Н₂) = n(Н₂) * Na = 0,09 * 6,02 * 10²³ = 0,542 * 10²³ молекул
Так как молекула водню двухатомна, то
N(Н₂) = 2 * N(Н₂) = 2 * 0,542 * 10²³ = 1,084 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: myravei1212
Предмет: Химия,
автор: myravei1212
Предмет: Химия,
автор: myravei1212
Предмет: Биология,
автор: kyara2015
Предмет: Українська мова,
автор: chystiachok