Предмет: Физика, автор: olenaigorivgadada

помогите пожалуйста У вагонетку масою 100 кг, що рухалася з певною швидкістю, зверху впав мішок масою 50 кг, швидкість якого дорівнювала 14 м/с та була напрямлена під кутом 60° до горизонту (див. рис.). 3 якою швидкістю рухалася спочатку вагонетка, якщо після цього вона разом із мішком поїхала в протилежний бік зі швидкістю, удвічі меншою від початкової?

Приложения:

Ответы

Автор ответа: aikoshaseilova1988
0

Ответ:

сори так коротко

1)100÷50=2

2)2×3=6

3)60÷6=10

4)14-10=4

Ответ 4 сори рили торопрюсь

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: novakkseniia09
Предмет: Алгебра, автор: anateresenko02