Предмет: Физика,
автор: dobrovolskyimikhail
Прямий дріт довжиною 10 см, по якому тече струм 0,5 А, розміщений в
однорідному магнітному полі перпендикулярно до силових ліній. Визначте індукцію
магнітного поля, якщо воно діє на дріт силою 2,6 мН.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Формула для визначення індукції магнітного поля:
B = μ₀ * I / 2π * r
де:
B - індукція магнітного поля (Тесла)
μ₀ - постійна Перма (4π * 10^-7 Н / Ам)
I - струм (0,5 А)
r - радіус (0,05 м)
Результат:
B = 4π * 10^-7 * 0.5 / (2π * 0.05) = 2.6 * 10^-7 Тесла = 2.6 мН.
Отже, індукція магнітного поля рівна 2,6 мН, як і вказано у задачі.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nazar128273
Предмет: Физика,
автор: tot75
Предмет: Английский язык,
автор: margarira2846510
Предмет: Химия,
автор: Diana030530
Предмет: Другие предметы,
автор: polly000000