Предмет: Физика,
автор: Аноним
СРОЧНО ДО 18:00 Домашнє завдання 1. Санчата, масою 20 кг, рухаються рівномірно та прямолінійно по горизонтальній ділянці катка. Коефіцієнт тертя ковзання санчат по льоду 0,02. Визначити силу тертя. 2. На автобус масою 6 т, який рухаються рівномірно та прямолінійно по горизонтальній ділянці дороги, діє сила тертя 1,2 кН. Визначити коефіцієнт тертя кочення. Високий ріве
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 4Н; 0,02
Объяснение:
Дано:
m=20кг
g=10Н/м
μ=0,02
------------
Fтр-?
Fтр=μ*m*g, где:
μ-коэффициент трения;
m-масса тела;
g-ускорение свободного падения.
Fтр=0,02*20*10=4Н
Дано:
Fтр=1,2кН=1200Н
g=10Н/кг
m=6т=6000кг
--------------------
μ-?
Fтр=μ*m*g, где:
μ-коэффициент трения;
m-масса тела;
g-ускорение свободного падения.
Отсюда:
μ=Fтр/(mg)=1200/(6000*10)=0,02
Аноним:
Добрий вечір! Пробачте, але якщо ви не знаєте відповіді на мої запитання можете мені їх знайти в інтернеті та написати.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Gjcghjhdfgf3376
Предмет: Литература,
автор: Inoplonetanin
Предмет: Физика,
автор: nfndggougou4748
Предмет: Английский язык,
автор: hahadetka7773
Предмет: Физика,
автор: StrangerThinngs