Предмет: Химия, автор: ulianarop

є порція озону (О3) кількістю речовин 0,1 моль. яку масу має ця порція

Ответы

Автор ответа: fierymanne
0
v(O3) = 0,1 моль
m(O3) = v(O3) * M(O3) = 0,1 моль * 48 г./моль = 4,8 г.
M(O3) = 16 * 3 = 48 г./моль
Похожие вопросы