Предмет: Химия,
автор: dasakorukivska
СРОЧНО
5. Обчислити кількість речовин у порції нітратної кислоти HNO3 масою 1,26 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
M(HNO3) = 1 + 14 + 16 * 3 = 63 г/моль
n(HNO3) = m(HNO3)/M(HNO3) = 1,26/63 = 0,02 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: bobrovskyu
Предмет: Английский язык,
автор: bobrovskyu
Предмет: Математика,
автор: liza981272
Предмет: Литература,
автор: Josuke11928
Предмет: Биология,
автор: fddjhghid