Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть кількість речовини, що міститься в магній оксиді масою 118 г.
Срочно, даю самый высокий бал
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Кількість речовини, що міститься в магній оксилі масою 118 г дорівнює 2,95 моль.
Объяснение:
Обчисліть кількість речовини, що міститься в магній оксиді масою 118 г.
Дано: m(MgO)=118 г
Знайти: γ (MgO)-?
Розв'язання
Кількість речовини знаходимо за формулою:
де m- маса речовини, M-молярна маса. М=Mr
Mr(MgO)=Ar(Mg)+Ar(O)=24+16=40
МM(MgO)=40 г/моль
(моль)
Відповідь: 2,95 моль
#SPJ1
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: absdvzscbbc
Предмет: Математика,
автор: absdvzscbbc
Предмет: Математика,
автор: DimaKolosov
Предмет: История,
автор: erdosamankosov
Предмет: История,
автор: nicitarostunov